PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 772
oceny
7,5 10 1 436772
6,8 35
ocen krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Jak tak to oglądam to z każdym rokiem ta pierwsza część wydaje mi się coraz bardziej tandetna.

filmoManiak230

Dla mnie nie. Wiadomo technologia i wszystko się zmienia. Film jest z 2001 roku a teraz mamy 2013 ;) ja kocham tą część i lubię do niej wracać.

użytkownik usunięty
dastan3000

dokładnie :) ja najbardziej lubię wracać do Komnaty Tajemnic, ostatnio znowu sobie obejrzałem i nic się nie zmieniło. Trzyma poziom mimo upływu lat :)

filmoManiak230

Dla mnie ta część jest najlepsza ze wszystkich, (jezeli chodzi o film, bo książka to swoją drogą :) ) Ta część ma niepowtarzalny klimat, "magiczny" można powiedzieć :), W dodatku muzyka... dodaje to "coś". Ta część jest również najbardziej dokładną ekranizacją ksiązki :) czego nie można powiedzieć o innych część, a najbardziej od 4 w góre :(. Chociaż mineło tyle lat i pomimo tego ze znam ten film na pamięć, pomimo tego ze oglądałem go na tvn juz tysiące razy Zawsze z chęcią go oglądam. A ten fragment filmu od tej sceny po walce Harrego z Quirrell'em , w szpitalu, rozmowa Harrego z Dumbledorem, az do konca filmu, jest niesamowita, czasami az ciarki mnie przechodzą jak to widze :D

PS. Sorrki za błędy, powtórzenia i inne różne takie :D :P

ocenił(a) film na 9
wiencek95

"Aaa.. co ja widzę... Fasolki Wszystkich Smaków.
W młodości miałem pecha natrafić na fasolkę o smaku wymiociń.
Od tego czasu za nimi nie przepadam. Ale może... uda mi się wyłowić toffi...
Hmm.. mmm... też nie. Hmm... mmm... WOSZCZYNA."

Genialne :)

ocenił(a) film na 9
wiencek95

Zgadzam się z wiencek. Tak pomyślałem żeby napisać jakąś swoją opinię ale widzę że nie muszę bo ktoś już to zrobił za mnie ;)

ocenił(a) film na 9
wiencek95

Zgadzam się, że każda z tych części słabnie, ale Insygnia były bardzo dobre, a nie jak Zakon Feniksa i Książę Półkrwi, które były porażką. Książę Półkrwi oceniłem tylko albo aż na 6 zależy czy spojrzeć z perspektywy książki czy samego filmu. Gdybym spojrzał bardziej od książki dałbym 4-5, a jeśli na sam film to 7-8. Według mnie szósty film powstał jakby nikt nigdy nie widział książki.

użytkownik usunięty
wiencek95

dla mnie Harry Potter i Komnata Tajemnic jest najlepszą ze wszystkich.

ocenił(a) film na 8
filmoManiak230

Ciekawe, bo mi się właśnie coraz bardziej podoba. :D Kiedyś za nią nie przepadałem, bo wydawała mi się strasznie dziecinna a żarty nieśmieszne. Ale kiedy ostatnio oglądałem, to już mnie tak to wszystko nie raziło. Jest OK. Tylko, że trochę nudny. Akcja strasznie wolno się wlecze, dlatego wolę kolejne filmy z tej serii, a zwłaszcza "Czarę Ognia". :)

ocenił(a) film na 9
DarthDream

a ja Harry Potter i Komnata Tajemnic a Czara Ognia teraz poleci na TVN 11 lipiec o 20:00

ps przyjmij zaproszenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones