PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229551}

Pana Magorium cudowne emporium

Mr. Magorium's Wonder Emporium
6,4 14 251
ocen
6,4 10 1 14251
5,3 3
oceny krytyków
Pana Magorium cudowne emporium
powrót do forum filmu Pana Magorium cudowne emporium

Na youtube mozna juz obejrzec zwastun tego filmu.Film wyglada magicznie ,pelno w nim zywych zabawek i magicznych sytuacji.Grono aktorskie tez jest dobre Natalie Portman i Dustin Hoffman to bardzo dobrzy aktorzy,miejmy wiec nadzieje ze film okaze sie bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
biedron99

Hmm, co do zwiastunu na youtube to juz podobno info nieaktualne (skasowano ze wzgledu na naruszanie praw autorskich). Niemniej, ciekawa efektu koncowego jestem rowniez. Troche mi to wszystko trąci "Charlim i fabryką czekolady", ale wyjdzie to calosci raczej na plus, mam nadzieje. W kazdym razie obsada jest obiecujaca:)

chinese_bomb

moglby ktos podac mi linka na ten zwiastun?

wissenna

zapowiada się sympatycznie , choć podobna historia była w zabaweczkach , a film jak wiadomo stał się porażką... Ale obsada nastraja pozytywnie , zdjęcia również.

chinese_bomb

Widziałam zwiastun dziś w kinie przed "Gwiezdnym pyłem". Jeśli chodzi o produkcje dla dzieci/młodzieży (czy też familijne, jak kto woli) będziemy mieli w czym wybierać: "Pana Magorium...", "Złoty kompas", "The Dark is Rising", przy czym pierwszy i ostatni z wymienionych filmów wyprodukowała Walden Media, ci sami, którzy są odpowiedzialni za "Narnię", "Pajęczynę Charlotty" i "Most do Terabithii". Nic dziwnego więc, że filmy te mogą być podobne do siebie, a także do innych produkcji tego typu. Dodam jeszcze, że prawie wszystkie filmy, o których była mowa to adaptacje książek.

biedron99

http://pl.youtube.com/watch?v=Grsk5tfoXvg

użytkownik usunięty
Kinomaniak20

No cóż...byłam na tym w kinie (Wy już może też) no i się zawiodłam.
Wcześniej byłam na "Ratatuj"(gorąco polecam!!!świetny film)i widziałam zajawki tego filmu. Oczywiście bardzo mi się podobała ZAJAWKA ale to tylko złudzenie!! Aktorzy dobrzy(lubię i Hoffmana i Portman)ale jak już doszło co do czego i na film poszłam myślałam że usnę z nudów(w sumie przysypiałam i ciocia mnie musiała dobudzać :D).
Ale filmu nikomu nie polecam!

ocenił(a) film na 7

Krówko, czy Tobie sie nudzi, czy ten film tak bardzo skrzywdził Twój młodziutki umysł, że postanowiłaś zaspamować to forum bezsensownymi postami?

A Ratatuj jest sztampowy, niesmieszny i bardzo zaluje, ze zmarnowalam na nim swoj cenny czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones